Control de Prim Nivel RO

Biroul regional pentru cooperare transfrontaliera Oradea pentru granita Romania – Ungaria  (BRECO)

RO- 410087, Oradea, Calea Armatei Romane, No.1/A
Tel.: +40 259 473 174
Fax: +40 259 473 175
E-mail: office@brecoradea.ro

Simona Schițcu
coordonator CPN
E-mail: simona.schitcu@brecoradea.ro

Secretariat:
Eniko Varadi  0040755065658 varadi.eniko@brecoradea.ro

 

Controlori de Prim Nivel RO:
Adela Micle 0040740131948 adela.micle@brecoradea.ro
Adrian Țărău  0040740131341 adrian.tarau@brecoradea.ro
Alina Moga  0040740131238 alina.moga@brecoradea.ro
Monica Molnar
0040740130993 monica.molnar@brecoradea.ro
Claudia Gherlea 0040740132376 claudia.gherlea@brecoradea.ro
Cosmin Chirilă 0040740131837 cosmin.chirila@brecoradea.ro
Dora Guler 0040752021419 dora.guler@brecoradea.ro
Dorina Milici 0040740131639 dorina.milici@brecoradea.ro
Flavius Feier 0040733928464 flavius.feier@brecoradea.ro
Jurcuț Claudia 0040752235924 claudia.jurcut@brecoradea.ro
Ciprian Motorca
0040752021423 ciprian.motorca@brecoradea.ro
Maria Nuțiu 0040733928472 maria.nutiu@brecoradea.ro
Monica Verdes 0040733936833 monica.verdes@brecoradea.ro
Teodor Gavrilas 0040749262122 teodor.gavrilas@brecoradea.ro