Első Szintű Ellenőrzés RO

Nagyváradi Regionális Iroda a Határmenti Együttműködésért (BRECO)

Gheorghe Doja u.,szám 5, 410163, Nagyvárad, Románia
Tel.: +40 259 473 174
Fax: +40 259 473 175
E-mail: control@brecoradea.ro

Cosmin Chirila
ESzE koordinátor
E-mail: cosmin.chirila@brecoradea.ro

 

Titkárság:
Eniko Varadi  0040755065658 varadi.eniko@brecoradea.ro

 

Első Szintű Ellenőrzés RO:
Adela Micle 0040740131948 adela.micle@brecoradea.ro
Adrian Țărău  0040740131341 adrian.tarau@brecoradea.ro
Alina Moga  0040740131238 alina.moga@brecoradea.ro
Monica Molnar
0040740130993 monica.molnar@brecoradea.ro
Flavius Feier 0040733928464 flavius.feier@brecoradea.ro
Jurcuț Claudia 0040752235924 claudia.jurcut@brecoradea.ro
Livia Oprea
0040740192022 livia.oprea@brecoradea.ro
Monica Verdes 0040733936833 monica.verdes@brecoradea.ro
Teodor Gavrilas 0040749262122 teodor.gavrilas@brecoradea.ro

Az érdekeltségi nyilatkozatok itt megtekinthetők.