KÖZÖS TITKÁRSÁG

 

A Nagyváradi Regionális Iroda a Határmenti Együttműködésért (BRECO) keretein belül – a Nagyváradi Euro Regionális Üzleti Inkubátor épületében

Calea Armatei Române u.1/A, 410087, Nagyvárad, Románia
Tel.: +40 259 473 174
Fax: +40 259 473 175
E-mail: joint.secretariat@brecoradea.ro

Titkárság:
Eniko Varadi 0040755065658 varadi.eniko@brecoradea.ro
Szerződési részleg:
Liana Nasta 0040733928466 liana.nasta@brecoradea.ro
Szucs Eniko 0040752235928 eniko.szucs@brecoradea.ro
Monitoring:
Sebastian Sturz 0040733928463 sebastian.sturz@brecoradea.ro
Sandor Lucaci 0040748044142 sandor.lucaci@brecoradea.ro
Marius Corduneanu
0040748881250 marius.corduneanu@brecoradea.ro
Rareș Busuioc 0040752021424 rares.busuioc@brecoradea.ro
Nicoleta Măcicășan 0040752021412 nicoleta.macicasan@brecoradea.ro
Raluca Raita 0040752021425 raluca.raita@brecoradea.ro
Adriana Ghita 0040733928458 adriana.ghita@brecoradea.ro
Kommunikáció:
Livia Oprea
0040740192022 livia.oprea@brecoradea.ro
Edit Racz 0040752021413 edit.racz@brecoradea.ro
Carmen Chirila (eMS & IT) 0040749262123 carmen.chirila@brecoradea.ro
KT – Temesvári Területi Iroda
Tel/Fax : +40 256 406 478
Marius Olariu 0040733928467 marius.olariu@brecoradea.ro
Cosmina Mirea
0040756046663 cosmina.mirea@brecoradea.ro
KT – Aradi Területi Iroda
Paul Lazarov 0040757044603 paul.lazarov@brecoradea.ro
Cosmina Raret
0040740130622 cosmina.raret@brecoradea.ro
KT – Szatmárnémeti Területi Iroda
Melinda Bartha 0040740129233 melinda.bartha@brecoradea.ro

 

Az érdekeltségi nyilatkozatok itt megtekinthetők.