SECRETARIATUL COMUN

 

Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontalieră Oradea pentru Granița România-Ungaria (BRECO)

Strada Gheorghe Doja nr.5, Oradea, 410163, România (pentru harta...click aici)
Tel.: +40 259 473 174
Fax: +40 259 473 175
E-mail: joint.secretariat@brecoradea.ro

Monica Terean

Șef al Secretariatului Comun

Email: monica.terean@brecoradea.ro

Secretariat:
Eniko Varadi 0040755065658 varadi.eniko@brecoradea.ro
Monitorizare:
Sebastian Sturz  0040733928463  sebastian.sturz@brecoradea.ro
Liana Nasta 0040733928466 liana.nasta@brecoradea.ro
Eniko Szucs
0040752235928 eniko.szucs@brecoradea.ro
Marius Corduneanu
0040748881250 marius.corduneanu@brecoradea.ro
Adriana Ghita 0040733928458 adriana.ghita@brecoradea.ro
Comunicare/Asistenta tehnica si Ajutor de Stat:
Cristina Vesa
0040757044641 cristina.vesa@brecoradea.ro
Orsolya Camerzan
0040752021413 orsolya.camerzan@brecoradea.ro
Lavinia Chirila 0040746130780 lavinia.chirila@brecoradea.ro
Carmen Chirila (eMS & IT; GDPR) 0040749262123 carmen.chirila@brecoradea.ro
SC - Punct de lucru Timişoara
Str. Proclamaţia de la Timişoara nr. 5,300054, Timişoara, România
Etaj 3 - Mansardă
Cosmina Mirea
0040756046663 cosmina.mirea@brecoradea.ro
-
SC - Punct de lucru Arad
310132, Arad, Bulevardul Dragalina, nr. 4, ap. 3A1
Tel.: +40 357 426 454
Cosmina Raret
0040740130622 cosmina.raret@brecoradea.ro
-
SC - Punct de lucru Satu Mare

440026, Satu Mare, Piata 25 Octombrie nr.1 et.12, birou 2

Tel:

Fax: +40 261 710 179

Melinda Bartha
concediu de maternitate

 

 

Declarațiile de interese pot fi găsite aici.

Monitoring Systems

Newsletter

Subscribe to our Newsletter, in order to know the lattest news about the Programme.

DISCLAIMER: The content of this website does not necessarily represent the official position of the European Union.
Copyright © BRECO. All rights reserved.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram