SECRETARIATUL COMUN

 

Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontalieră Oradea pentru Granița România-Ungaria (BRECO)

Calea Armatei Române nr.1/A, 410087, Oradea, România
Tel.: +40 259 473 174
Fax: +40 259 473 175
E-mail: joint.secretariat@brecoradea.ro

Secretariat:
Eniko Varadi
0040755065658 varadi.eniko@brecoradea.ro
Contractare:
Liana Nasta
0040733928466 liana.nasta@brecoradea.ro
Eniko Szucs
0040752235928 eniko.szucs@brecoradea.ro
Monitorizare:
Sebastian Sturz
0040733928463 sebastian.sturz@brecoradea.ro
Sandor Lucaci
0040748044142 sandor.lucaci@brecoradea.ro
Marius Corduneanu
0040748881250 marius.corduneanu@brecoradea.ro
Rareș Busuioc
0040752021424 rares.busuioc@brecoradea.ro
Nicoleta Măcicășan
0040752021412 nicoleta.macicasan@brecoradea.ro
Raluca Raita
0040752021425 raluca.raita@brecoradea.ro
Adriana Ghita
0040733928458 adriana.ghita@brecoradea.ro
Communicare:
Daliana Vigu 0040733928460 daliana.vigu@brecoradea.ro
Edit Racz 0040752021413 edit.racz@brecoradea.ro
Carmen Chirila (eMS & IT; responsabil protectia datelor) 0040749262123 carmen.chirila@brecoradea.ro
SC – Punct de lucru Timişoara
Tel/Fax : +40 256 406 478
Marius Olariu 0040733928467 marius.olariu@brecoradea.ro
Cosmina Mirea
0040756046663 cosmina.mirea@brecoradea.ro
SC – Punct de lucru Arad
Tel.: +40 357 426 454
Fax: +40 357 426 484
Paul Lazarov 0040757044603 paul.lazarov@brecoradea.ro
Cosmina Raret
0040740130622 cosmina.raret@brecoradea.ro
SC – Punct de lucru Satu Mare
Melinda Bartha 0040740129233 melinda.bartha@brecoradea.ro

 

 

Declarațiile de interese pot fi găsite aici.