SECRETARIATUL COMUN

 

Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontalieră Oradea pentru Granița România-Ungaria (BRECO)

Strada Gheorghe Doja nr.5, Oradea, 410163, România (pentru harta…click aici)
Tel.: +40 259 473 174
Fax: +40 259 473 175
E-mail: joint.secretariat@brecoradea.ro

Monica Terean

Șef al Secretariatului Comun

Email: monica.terean@brecoradea.ro

Secretariat:
Eniko Varadi 0040755065658 varadi.eniko@brecoradea.ro
Monitorizare:
Sebastian Sturz  0040733928463  sebastian.sturz@brecoradea.ro
Liana Nasta 0040733928466 liana.nasta@brecoradea.ro
Eniko Szucs
0040752235928 eniko.szucs@brecoradea.ro
Sandor Lucaci 0040748044142 sandor.lucaci@brecoradea.ro
Marius Corduneanu
0040748881250 marius.corduneanu@brecoradea.ro
Adriana Ghita 0040733928458 adriana.ghita@brecoradea.ro
Comunicare/Asistenta tehnica si Ajutor de Stat:
Cristina Vesa
00407357044641 cristina.vesa@brecoradea.ro
Orsolya Camerzan
0040752021413 orsolya.camerzan@brecoradea.ro
Lavinia Chirila 0040746130780 lavinia.chirila@brecoradea.ro
Carmen Chirila (eMS & IT; GDPR) 0040749262123 carmen.chirila@brecoradea.ro
SC – Punct de lucru Timişoara
Str. Proclamaţia de la Timişoara nr. 5,300054, Timişoara, România
Etaj 3 – Mansardă
Marius Olariu 0040733928467 marius.olariu@brecoradea.ro
Cosmina Mirea
0040756046663 cosmina.mirea@brecoradea.ro
SC – Punct de lucru Arad
Tel.: +40 357 426 454
Cosmina Raret
0040740130622 cosmina.raret@brecoradea.ro
SC – Punct de lucru Satu Mare
Melinda Bartha
concediu de maternitate

 

 

Declarațiile de interese pot fi găsite aici.